Chcesz trwale i bezpiecznie usunąć niechciane owłosienie Sprawdź, co potrafi najnowszy laser diodowy

Chcesz trwale i bezpiecznie usunąć niechciane owłosienie? Sprawdź, co potrafi najnowszy laser diodowy

Jeżeli męczą się ciemne i grube włosy, które często wrastają, zastanów się czy codzienne golenie maszynką lub depilacja woskiem to dobry pomysł. Włosy z danego obszaru usuniesz trwale i bezpiecznie tylko za pomocą epilacji. Laser diodowy The Epi Lab to rewolucja na rynku.

Wszystkie kobiety wiedzą, jak uciążliwe jest regularne depilowanie obszarów ciała za pomocą kremu do golenia, depilatorów, wosku czy zwykłych maszynek do golenia. Nie trudno o podrażnienia, nie trudno o wrastające włoski i tym samym nie trudno o zapalenie mieszków włosowych. Doskonale wiemy, że jedynie epilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą depilacji, jednak wiele z nas z niej rezygnuje z powodów finansowych albo obawy przed skutkami ubocznymi, np. poparzeniami. Jednak najnowszy laser diodowy The Epi Lab rozwieje nasze dotychczasowe wątpliwości.

Nie musisz martwić się o poparzenia, przebarwienia, a nawet o ból!

Ryzyko związane z poparzeniem w przypadku lasera The Epi Lab jest zerowe. Usuwanie owłosienia za pomocą światła to innowacyjna technologia, dzięki której nie musimy martwić się o skutki uboczne. Laser The Epi Lab posiada specjalny system ABS oraz system ogniskowania TAPER. Homogeniczna plamka lasera sprawia, że praca z tym laserem jest stuprocentowo bezpieczna.

Często obawą jest także ból podczas wykonywanie zabiegu. Laser The Epi Lab został wyposażony w potrójny system chłodzenia, co oznacza, że epilacja jest całkowicie bezbolesna. Nie musisz już prosić o znieczulenie i płakać podczas zabiegu, ponieważ nie będziesz odczuwać bólu.

Z epilacji laserowej spokojnie mogą korzystać także osoby, które zmagają się z chorobami takimi jak: hiperprolaktynemia, hirsutyzm, hashimoto czy insulinooporność.

Trwałe usunięcie nawet najbardziej problematycznych włosów

Depilując owłosienie depilatorem lub za pomocą wosku pozbywamy się włosów na 3-4 tygodnie. Później znów odrastają i bardzo często wrastają w skórę, powodując wiele kłopotów. Z tego powodu, jeśli włosy nam bardzo dokuczają nie powinniśmy się nawet zastanawiać nad wykonaniem epilacji laserowej. Laser The Epi Lab emituje dwie długości fal 810nm oraz 950nm. To połączenie daje rewelacyjne efekty, ponieważ światło lasera dociera bardzo głęboko, dzięki czemu usuniemy każdy typ włosa nawet z najbardziej problematycznego obszaru ciała. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie. Czasem trzeba wykonać kilka serii, aby trwale pozbyć się niechcianego owłosienia. Należy pamiętać, że włos musi znajdować się w fazie wzrostu, a niestety nie wszystkie włosy rosną w tym samym tempie. Z tego względu jeden zabieg jest niewystarczający.

Epilacja laserowa dozwolona nie tylko w okresie jesienno-zimowym

To kolejna innowacja! Zabieg laserem The Epi Lab możemy wykonywać cały rok. Nie ma żadnych przeciwskazań, także dla osób z ciemną karnacją.

Podsumowując, obecny na rynku laser The Epi Lab (np. laser The Epi Lab od Binatural) to niesamowicie innowacyjny sprzęt do epilacji, który spełnia oczekiwania klientów. Jest bezbolesny, trwale usuwa owłosienie, a praca z nim jest całoroczna i bezpieczna. Postaw na tę metodę, bo jest po prostu najlepsza!

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij