Estetyczne metody przedłużania włosów

XXI wiek ma to do siebie, że dzięki dostępnym na rynku możliwościom i produktom, możemy w każdej chwili odmienić swój wizerunek i przejść całkowitą metamorfozę. Są to rozwiązania bezproblemowo dostępne dla wszystkich osób.

Eksperymentowanie ze swoim wizerunkiem i wyglądem

Kiedy tylko najdzie nas ochota, możemy eksperymentować ze swoją fryzurą – zmienić jej kształt, czy całkowicie odmienić kolor. Eksperymentować możemy również z długością włosów – na rynku oferowane są rozmaite, sprawdzone metody przedłużania włosów. Dzięki nim możemy uzyskać bardzo naturalny efekt – z pewnością nikt nie zorientuje się, że właśnie przedłużyłyśmy włosy.

Jak skutecznie przedłużyć swoje włosy?

Uzyskać naturalny efekt i cieszyć się długimi, lśniącymi włosami – na tym najczęściej zależy większości kobiet. Aby skutecznie i estetycznie przedłużyć włosy, wybierajmy z wielu opcji dostępnych na rynku. Skorzystać możemy zarówno z profesjonalnych usług kosmetycznych, jak i spróbować wykonać to samodzielnie w domowym zaciszu, przy użyciu najpotrzebniejszego sprzętu.

Jednym z najczęściej proponowanych rozwiązań, które popularne jest w licznych salonach fryzjerskich jest przedłużanie włosów na tak zwane micro ringi. Wykonane są one z wysokiej jakości aluminium. Proces ten opiera się na przyczepianiu włosów za ich pomocą. Są one niewidoczne na naszej głowie – dopasowujemy je kolorystycznie do naszych naturalnych włosów. Dzięki takiej metodzie możemy uzyskać bardzo naturalny efekt, a także skutecznie powiększyć objętość fryzury. To dobre rozwiązanie dla osób, które mają naturalnie bardzo cienkie włosy, którym ciężko nadać wymarzoną objętość. Dobrze pielęgnowane włosy jesteśmy w stanie „nosić” nawet do trzech miesięcy. Wszystko zależy od tego, jak będziemy o nie dbać i czy nadal będą prezentować się tak samo naturalnie.

Przedłużanie włosów – zrób to sama w domu!

Wiele kobiet, aby pomniejszyć duże koszty, z którymi wiąże się przedłużanie włosów próbuje wykonać to samodzielnie w domu. Co ciekawe, możemy osiągnąć to bez większego wysiłku i specjalnych umiejętności. Zanim zaopatrzymy się w najpotrzebniejszy sprzęt, warto zapoznać się z instrukcjami i samouczkami, które publikowane są za pośrednictwem internetu. Poszukajmy ich na różnych urodowych blogach, które zajmują się tematyką fryzjerstwa. Doskonałe informacje znajdziemy także w filmikach instruktażowych na platformie YouTube.

Samodzielnie przedłużyć włosy w domu możemy za pomocą metody „Clip On/Off”. Jest to zabieg, który wykonamy szybko i sprawnie. Nie pochłonie nam dużej ilości czasu. Ta metoda polega na przyczepieniu do włosów specjalnych klipsów, na których znajduje się taśma ze sztucznymi pasemkami włosów, które wybrałyśmy.

Możemy mieć gwarancję, że taka fryzura dobrze będzie trzymać się w trakcie dnia. Nie zapominajmy, aby jednak zdjąć ją pod koniec dnia i nie kłaść się w niej spać. To metoda dla osób dysponującym niewielkim budżetem.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij