Faceci i ich błędy w łóżku

Faceci lubią spędzać długie godziny w sypialni. Sprawy związane z erotyką są dzisiaj czymś ważnym, dlatego też mężczyźni robią wszystko, aby zadowolić swoją partnerkę. Niestety panowie nie zdają sobie sprawy z faktu, jak proste błędy popełniają, podczas stosunku z partnerką. Tak naprawdę to mężczyźni uważają się za świetnych kochanków, ale prawda wygląda zupełnie inaczej, tylko dużo kobiet nie mówi o tym głośno.

Mężczyzna potrafi popełnić wiele gaf oraz niedopuszczalnych błędów, przez co przyjemność ze stosunku nie jest na stałym poziomie. Faceci zapominają, że czasem wystarczy popełnić jeden błąd, a przyjemność zamienia się w ból. W takich warunkach kobieta traci ochotę na seks, ponieważ nie czuje odpowiedniej dawki przyjemności. Panowie powinni większą wagę przykładać do doskonalenia swoich umiejętności, bo tylko nauka praktyczna pozwala pewne błędy wyeliminować.

Pośpiech nie jest zalecany

Dużym problemem wielu facetów, jest szybkość działania. Mężczyźni liczą na ekspresowe dotarcie do celu, a pośpiech w sprawach miłosnych jest błędem. Faceci nie powinni zbyt szybko docierać do najważniejszych stref intymnych kobiety, ponieważ taka nachalność nie podnieca, tylko irytuje. Mężczyzna w takiej sytuacji powinien być bardziej subtelny i potraktować stosunek jak akt miłosny.

W takich wypadkach należy rozegrać grę wstępną, a dopiero potem po odpowiednim pobudzeniu zmysłów u, kobiety przejść dalej. Kobieta musi być odpowiednio rozgrzana przed rozpoczęciem pełnego stosunku. Panie lubią delektować się seksem, ponieważ wtedy wyczuwa się pożądanie i akt miłosny zapewnia spełnienie. Jeśli facet będzie zbyt porywczy i będzie chciał zakończyć to jak najszybciej, to tylko on będzie miał z tego przyjemność, a nie kobieta.

Takie podejście na pewno sprawi, że nie będzie chciała więcej się z takim mężczyzną kochać. Panowie muszą mieć to na uwadze, ponieważ tylko odpowiednie podejście do stosunku zaimponuje każdej kobiecie.

Siła dotyku

Kolejnym błędem popełnianym przez mężczyzn jest zbyt intensywne podejście do kobiecych stref erogennych. Chodzi o to, że panowie lubią mocniejszy dotyk niż panie, a zwłaszcza jeśli dotyczy do ocierania się penisem o łechtaczkę. Niestety siła nie jest tutaj przyjemnością dla kobiety, ponieważ zbyt intensywny nacisk sprawia, że zamiast przyjemności kobieta będzie odczuwać silny ból, przez co jest duże prawdopodobieństwo, że zrezygnuje ze zbliżenia.

Łechtaczka to jeden z tych organów, które posiadają bardzo dużą liczbę zakończeń nerwowych. To właśnie przez to ból jest tak wyczuwalny. Mężczyźni nie widzą w tym problemu, ponieważ penis nie posiada aż tylu nerwów. Dlatego, jeśli panowie chcą zadowolić partnerkę, to powinni dostosować tempo pieszczot, tak aby wszystkie czynności sprawiały przyjemność. Umiejętny dotyk daje silne pobudzenie kobiecie, a jednocześnie, zapewnia dużą dawkę podniecenia, która jest bardzo potrzebna w sypialni.

Pamiętajmy o tym, że kobiety bywają różne i niektóre panie lubią nieco mocniej, inne słabiej, dlatego mężczyźni powinni sprawdzić, jaki dotyk przynosi kobiecie przyjemność. W tej sposób o wiele łatwiej znaleźć wspólny język, który jest potrzebny w sypialni.

Brak higieny

Wszystko można zrozumieć, ale panie kategorycznie nie lubią mężczyzn, którzy nie potrafią zadbać o higienę miejsc intymnych. Kobieta wręcz jest zniesmaczona podejściem faceta, co sprawia, że zamiast długiego stosunku, mężczyzna otrzymuje zaproszenie, do wyjścia z mieszkania. Higiena miejsc intymnych jest bardzo ważna, ponieważ brak pielęgnacji prowadzi do rozwoju bakterii, które poprzez stosunek mogłyby wpłynąć na zdrowie kobiety. Panowie muszą, zadbać o siebie. Woda nie jest taka straszna.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij