Kiedy kobieta ma ochotę na seks?

Kobiety są skomplikowane, tajemnicze i często trudne do zrozumienia. Zdarzają się sytuacje, kiedy po prostu trudno je rozgryźć i zgadnąć, na co aktualnie mają ochotę. Ich reakcje potrafią być często nieprzewidywalne i zaskakujące. A może właśnie dlatego tak je uwielbiamy?

Kobiety – skąd mamy wiedzieć, kiedy maja ochotę na seks?!

Wyobraźcie sobie sytuację: jesteście na randce, w doskonałym nastroju, a kolejnym etapem ma być wizyta w Twoim mieszkaniu – i całkiem możliwe, że pomyślne zakończenie spotkania w łóżku. Często jednak faceci nie mogą rozgryźć swojej partnerki i dowiedzieć się, czy pragną tego samego, co oni. Tracą jednocześnie pewność siebie i nie są pewni, co zaproponować swojej partnerce. A to, czy kobieta ma ochotę na namiętny seks jest niezwykle łatwe do rozpoznania – wystarczy jedynie nauczyć się odczytywać język jej ciała oraz poznać kobiecy organizm.

Rozszyfrować kobiecy organizm

Czy kobiety będą miały ochotę na szalony seks w dużej mierze zależy również od ich organizmu oraz fazy cyklu, w której się znajdują. Największą ochotę na zabawy w sypialni mają właśnie podczas owulacji. Jest to naturalne zachowanie organizmu kobiety – który dąży do zapłodnienia i przetrwania gatunku.

Niestety, nie wszyscy faceci zdają sobie sprawę z tego, w jakim momencie cyklu obecnie znajduje się jego kobieta. Niezbędna będzie tutaj umiejętność odczytania sygnałów, które wysyła mu kobieta. Język ciała potrafi być momentami bardziej czytelny, niż jakakolwiek rozmowa ze swoją partnerką.

Kobieta, która ma ochotę na seks z pewnością nie pozostaje obojętna, ani nie będzie ignorować swojego partnera. Wręcz przeciwnie – wyśle mu jak najwięcej dyskretnych sygnałów, aby prędko przenieśli się do sypialni i namiętnie dokończyli randkę. Sygnałami może być na przykład powiększenie źrenic, kuszące oblizywanie ust lub przyśpieszony, głośniejszy oddech. Mówi się również, że kobiety stają się bardziej rozpalone.

Dużą rolę odgrywa również dotyk i sposób, w jaki partnerka zaczyna traktować swojego mężczyznę. Może być to subtelne dotykanie jego karku. Sporo zależy również od nastroju, w jakim znajduje się kobieta. Często lubią chodzić do sypialni, gdy są w wyśmienitym humorze i odniosły jakiś mały sukces. Niektóre z nich uwielbiają się kochać, gdy są zazdrosne, bądź odrobinę wkurzone.

Poznać swoją kobietę w sypialni

Panowie, którzy są ze swoją kobietą już dłuższy czas z pewnością nie będą mieć problemów z rozszyfrowaniem partnerki i rozpoczęciem z nią namiętnej zabawy w sypialni. Ta czynność stanie się bardziej spontaniczna i naturalna, a zachęty między partnerami bezpośrednie i jasne. Zdecydowanie trudniej jest na tych wcześniejszych etapach, kiedy poznajemy się jeszcze ze swoją kobietą i nie chcielibyśmy doprowadzić do niekomfortowej sytuacji.

Seks ma być w końcu przyjemnym dla obu stron doznaniem, z którego będziemy czerpać sporo frajdy!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij