Małe usta nie muszą być kompleksem. Sprawdź, jak je powiększyć!

Małe usta nie muszą być kompleksem. Sprawdź, jak je powiększyć!

Nie każda z nas ma duże i pełne usta. Czasami natura obdarza nas mniejszymi, węższymi lub asymetrycznymi ustami, które mogą stać się również powodem do kompleksów. Oczywiście, możemy malować je w odpowiedni sposób, ale nie zawsze efekt jest zadowalający. Jednak dzisiaj możemy skorzystać z jeszcze jednej opcji – powiększania ust w gabinecie medycyny estetycznej. Na czym to polega?

W gabinetach medycyny estetycznej możemy korzystać z zaawansowanych zabiegów polegających na powiększaniu ust. Stosuje się do nich zastrzyki z dwóch substancji – kwasu hialuronowego lub botoksu.

 

Kwas hialuronowy stosowany jest obecnie najczęściej. Jest to naturalny składnik skóry, który odpowiada za jej nawilżenie poprzez wiązanie cząsteczek wody. W medycynie estetycznej stosowany jest do redukcji zmarszczek oraz do powiększania ust. Dzięki niemu możemy uzyskać bardzo ładny, naturalny efekt. Ponadto dodatkowym plusem zabiegu jest większe nawilżenie ust. Lekarz medycyny estetycznej może zarówno powiększyć, jak i wymodelować usta, na przykład powiększyć za małą górną wargę. Efekt zabiegu utrzymuje się zwykle od 6 do 12 miesięcy.

 

Rzadziej do powiększania ust stosuje się botoks, czyli toksynę botulinową. W przeciwieństwie do kwasu hialuronowego efekt powiększenia ust jest nieco opóźniony, ponieważ musimy zaczekać zwykle kilka dni od nakłuć, aby go zauważyć. Również wskazuje się, że częste powiększanie ust botoksem może w późniejszym wieku wpłynąć negatywnie na rysunek ust.

 

Wobec tego jeżeli chodzi o powiększanie ust czy też modelowanie ich kształtu, najlepiej zdecydować się na kwas hialuronowy, ale dokładne informacje o tym, jaka metoda będzie najlepsza, otrzymamy już w gabinecie medycyny estetycznej.

 

Sam zabieg jest krótki i wykonuje się go w znieczuleniu stomatologicznym. Przed przystąpieniem do zabiegu należy przyjść na konsultacje. Podczas nich lekarz medycyny estetycznej dokładnie sprawdza usta oraz doradza, jak sprawić, aby wyglądały atrakcyjnie.

 

Gdy także zainteresowało cię powiększanie ust Lublin jest jednym z miast, gdzie możesz wykonać zabieg w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Adresy znajdziesz już teraz on-line.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij