Modelowanie sylwetki za pomocą własnego tłuszczu

Wykorzystanie własnego tłuszczu może okazać się dzisiaj dobrym zabiegiem pielęgnacyjnym, korzystnym dla ciała każdej kobiety. Oczywiście w taki sposób można znacząco powiększyć piersi, wymodelować talię, a nawet poprawić wygląd pośladków i to wszystko dzięki naturalnej metodzie.

Bezpieczeństwo to dzisiaj podstawa, także w urodzie, dlatego nie ma co się dziwić, że podobne zabiegi estetyczne są polecane przez kobiety, zwłaszcza że faktycznie przynosi to większe korzyści. Efekt nie wygląda sztucznie i jest to kolejna niewątpliwa zaleta pokazująca, że naturalne sposoby są najlepszym wyjściem. Własny tłuszcz pozwala na umodelowanie całej sylwetki, przez co nie widać żadnych znaczących różnic. Dzisiaj możemy dowolnie zmienić wygląd własnego ciała, ponieważ zabiegi medycyny estetycznej oferują nam właśnie takie rozwiązania. Wystarczy tylko w odpowiedni sposób zlokalizować tłuszcz, co przekłada się na proporcję i kształt naszego ciała. W takich wypadkach medycyna estetyczna stosuje dzisiaj zabieg lipo-transferu, który skupia się przede wszystkim na pobraniu tkanki tłuszczowej z dowolnego miejsca na ciele kobiety po to, aby poddać dany tłuszcz specjalnej obróbce.

Wsparcie komórek macierzystych

Chodzi o selekcję poszczególnych komórek tłuszczowych, gdzie dodaje się komórki macierzyste. Gdy proces takiego działania zostaje zakończony, zabieg za pomocą mikroiniekcji pozwala na ponowne wstrzyknięcie wzbogaconego tłuszczu w miejsce, które chcemy powiększyć lub wymodelować.

Najważniejszą zaletą samego zabiegu jest jego niska inwazyjność, a wszystkie czynności odbywają się pod znieczuleniem miejscowym. Warto zauważyć, że w praktyce takie rozwiązania są dzisiaj najlepsze z tego względu, że własny tłuszcz nie jest odrzucany, co sprawia, że ewentualne powiększenie danej części ciała jest trwałe. W praktyce piersi składają się w dużym stopniu z tkanki tłuszczowej.

Realne powiększenie

Własny tłuszcz z powodzeniem umożliwia powiększenie piersi, nawet w przypadku gdy potrzebna jest ich odpowiednia rekonstrukcja z powodu mastektomii. Tak więc naturalne metody, pozwalają pomóc kobietom będących po ciężkich nowotworach. Jest to naprawdę ważna zaleta, ponieważ medycyna estetyczna wnosi się dzięki takiemu działaniu, na zupełnie wyższy poziom.

Tłuszcz to przede wszystkim naturalny wypełniacz. Same piersi po takim zabiegu wydają się pełniejsze, przez co mają też bardziej zaokrąglony kształt. Takie nowoczesne rozwiązania estetyczne są w stanie załatwić naprawdę wiele różnych problemów, dlatego też nic dziwnego, że wszystko tak dobrze wpisało się dzisiaj w codzienność. Coraz więcej młodych kobiet, korzysta z takich dobrodziejstw techniki.

Bezpieczny zabieg

Nie ma ryzyka, dlatego nic dziwnego, że panie decydują się na podobne zabiegi. Po zabiegu nie ma żadnej różnicy w dotyku, piersi pozostają całkowicie naturalne, pomimo wypełnienia ich tłuszczem, który pochodzi bezpośrednio z ciała kobiety. Komórki macierzyste mają jedynie za zadanie wpłynąć na strukturę tego tłuszczu, zmieniając ją w odpowiedni sposób.

Wszystko jest więc zgodne z naturą i dlatego takie rozwiązania naprawdę dobrze się sprawdzają w każdym przypadku. Tego typu zabiegi najlepiej spisują się w przypadku modelowania pośladów, co prowadzi do ich pełnego uwypuklenia, co ma dla kobiety bardzo duże znaczenie. Zgrabna pupa to z pewnością jeden z najważniejszych atutów nowoczesnej kobiety. Jak więc widzimy tego typu zabiegi naprawdę się sprawdzają i warto inwestować w takie nowoczesne rozwiązania.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij