Szukamy pomysłu na prezent dla prawnika - sprawdź nasze top 3 propozycje

Szukamy pomysłu na prezent dla prawnika – sprawdź nasze top 3 propozycje

Masz prawnika w rodzinie, któremu zbliżają się urodziny? Chcesz podarować mu coś specjalnego, co jednocześnie stanie się jego narzędziem pracy? Galanteria skórzana ma dla ciebie co najmniej trzy świetne propozycje. Po pierwsze – aktówka na dokumenty. Po drugie – skórzany portfel męski. I wreszcie po trzecie – osobisty biwuar. O ile większość osób wie, jak wygląda teczka czy portfel, o tyle niektórzy zastanawiają się pewnie do czego służy biwuar. Przejdźmy zatem do omówienia kolejnych pozycji z listy…

Teczka męska, jako propozycja numer jeden

Aktówki skórzane, to innymi słowy męskie torby o eleganckim kroju i designie. Służące, jak sama nazwa wskazuje do przenoszenia dokumentów i pism urzędowych, w przypadku prawników są nieodzownym elementem stylizacji. Każdy adwokat ma bowiem do czynienia z olbrzymią ilością akt, papierów i dokumentów. Pojawiając się w sądzie czy na spotkaniu z klientem, musi być w nie wyposażony. 

Skórzane aktówki nie tylko zabezpieczają przenoszoną w nich zawartość, ale nadają też mężczyźnie szyku.
W przypadku prawnika elegancja jest konieczna. Prezencja adwokata musi być przecież dopracowana i profesjonalna. W tym zawodzie wygląd ma ogromne znaczenie. Wzbudzenie zaufania i pokazanie, że do wykonywanych obowiązków podchodzi się poważnie, to podstawa.

Podsumowując powyższe, aktówka męska skórzana, to nie bez przyczyny pierwsza na liście propozycja. Funkcjonalna, praktyczna i elegancka teczka, powinna stanowić główne wyposażenie adwokata. Jeśli znajomy ci prawnik nie posiada jeszcze swojej aktówki albo jego model jest już mocno znoszony, przemyśl zakup prezentu tego rodzaju.

Biwuar męski, jako propozycja numer dwa 

Na rynku jest wiele produktów ze skóry naturalnej, nie tylko aktówki. Biwuary męskie stanowią swoiste połączenie organizera na dokumenty i aktówki. Poręczne i wygodne w użytkowaniu, a do tego wykonane z wysokiej jakości materiału, są idealnym pomysłem na prezent dla adwokata.

Prawnik, który ceni sobie nienaganną prezencję i porządek w dokumentach, na pewno będzie z takiego podarunku zadowolony.  Biwuary męskie, szczególnie gdy są to skórzane biwuary, to jedna z tych propozycji, która po prostu musiała znaleźć się na liście. 

Portfel męski z licowej skóry, jako propozycja numer trzy

Trzecia i ostatnia w tym zestawieniu propozycja, to męski portfel wykonany z licowej skóry. Dlaczego właśnie taki?

Portfele męskie skórzane ze skóry licowej, to portmonetki wykonane z tak zwanej skóry gładkiej. W jej przypadku zewnętrzna warstwa, poddawana jest odpowiedniej obróbce mechanicznej, a następnie barwiona w odpowiedniej kolorystyce. Na koniec pokrywa się ją też warstwą wosku.  Dzięki takim zabiegom, skóra licowa  nabiera połysku i staje się bardziej estetyczna. Zastosowany wosk sprawia też, że portfel jest bardziej odporny na wilgoć i zabrudzenia. 

Prezent w postaci eleganckiego, połyskującego portfela, to świetny pomysł, gdy chodzi o adwokata. Choć dodatek jest na co dzień niewidoczny, gdy przychodzi do rozliczeń z klientem, trzeba z niego skorzystać. A jak już zostało wielokrotnie podkreślone, prawnik nie powinien posługiwać się wątpliwej prezencji akcesoriami.

Osobiste upominki wykonane ze skóry naturalnej 

A co w sytuacji, gdy bliski nam prawnik ma już wszystkie wymienione rzeczy? Jeśli znamy go bardzo dobrze, jest z naszej rodziny lub jest naszym bliskim przyjacielem, nic nie stoi na przeszkodzie, by sprezentować mu nieco bardziej osobisty dodatek. W grę wchodzą między innymi męskie paski.

Znając gusta przyszłego właściciela, możemy pokusić się o kupno eleganckiego paska, pasującego do garnituru. Taki drobny, aczkolwiek bardzo istotny dodatek, to w przypadku eleganckiego mężczyzny prawdziwy must have. Stylizacje pozbawione wskazanego elementu są bowiem niekompletne. Każdy szykowny przedstawiciel płci brzydkiej dobrze o tym wie.

Jak widać, galanteria skórzana, to najpewniej branża w której znaleźć można najwięcej propozycji na prezent dla prawnika. Zastanawiając się nad  konkretnym upominkiem, na pewno warto wziąć to pod uwagę!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij