Torty weselne celebrytów – jak znani i bogaci wybierają słodki przysmak

Bardzo wiele młodych par marzy o doskonale urządzonym weselu. Często wiele osób decyduje się na duże przyjęcie weselne, z tego powodu warto szczególnie zadbać o jego organizację. Organizacja wesela jest niestety bardzo pracochłonna. Zatem na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?

Istotne najmniejsze detale

Podczas organizacji wesela powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na szereg istotnych szczegółów. Warto pamiętać także o najmniejszych detalach. Zaliczamy do nich między innymi torty weselne. To właśnie dzięki nim tworzymy niezwykły klimat naszego przyjęcia. Warto pamiętać, iż tego typu tort ma symboliczne znaczenie, ponieważ symbolizuje słodkie życie pary młodej.

Ponadto jest on podawany zazwyczaj o północy i stanowi niejako punkt kulminacyjny wesela. Zatem warto zadbać o to, aby był jak najbardziej okazały. Coraz więcej celebrytów decyduje się na zamówienie oszałamiającego wręcz wypieku na swoje wesele. Zatem jakie są torty weselne w stylu celebrytów?

Tort weselny w stylu celebrytów

Przede wszystkim tego typu tort powinien być wykonany z rozmachem. Jeżeli na własnym ślubie pragniemy mieć tego typu tort, nie powinniśmy zwracać większej uwagi na małe wypieki. Tort powinien być okazały, aby wszyscy goście z każdego końca sali mogli go dostrzec.

Tego typu wypiek powinien być piętrowy. Warto pamiętać, iż im więcej pięter będzie posiadał nasz wypiek, tym lepiej. Na takim torcie często umieszczane są zimne ognie, które doskonale mienią się o północy, gdy tort wprowadzany jest na salę weselną i gasną wszystkie światła. Zatem oprócz pięter, na co gwiazdy zwracają dużą uwagę?

Atrakcyjne dodatki na torcie

Przede wszystkim tort w stylu gwiazd powinien posiadać atrakcyjne dodatki. Obecnie bardzo popularne jest zdobienie tego typu wypieku naturalnymi kwiatami. Dzięki temu tort prezentuje się doskonale, a cała dekoracja nadaje romantyczny charakter. Warto pamiętać, iż jeżeli pragniemy, aby kwiaty były jadalne, powinniśmy to zaznaczyć, ponieważ istnieje również taka możliwość.

Tego typu torty przystrojone są często rzadkimi owocami. Bardzo wielu celebrytów decyduje się na takie dekoracje, ponieważ rzadkie owoce często bywają drogie i tym samym taki tort stanowi o pozycji młodego małżeństwa. Jednak gwiazdy chętnie wybierają rzadkie owoce jako dekorację tortu ponieważ jest to także bardzo nietuzinkowy sposób przyozdabiania takich wypieków.

Torty gwiazd to nie tylko ekstrawagancja w postaci rzadkich owoców, jakimi przystraja się wspomniane wypieki. To również pewnego rodzaju nonszalancja. Dla wielu młodych par, które są sławne i pragną aby ich wesele zostało zapamiętane na długo, decydują się na umieszczenie na swoim torcie różnych śmiesznych figurek.

Często są to postacie pary młodej wykonane z cukru, jednak warto pamiętać, iż nowożeńcy nie są przedstawieni w tradycyjnych pozach. Możliwości jest bardzo wiele, a figurkę nowożeńców często projektują sami państwo młodzi. Warto pamiętać, iż na torcie gwiazd też nie często możemy zobaczyć figurkę pary młodej. Są to często inne, śmieszne postacie przykładowo z popularnych kreskówek, które para młoda uwielbia.

Tort idealnie dopasowany do stylu wesela

Niezależnie od tego, w jakim stopniu torty weselne gwiazd są ekstrawaganckie, zawsze dopasowane są do stylu wesela. Jeżeli wesele jest bardziej romantyczne, wiele młodych par decyduje się na ozdoby na torcie z naturalnych kwiatów lub też na tort pofalowany lub marszczony model.

Jeśli z kolei urządzane przyjęcie jest przepełnione luksusem oraz bogactwem, gwiazdy swój tort weselny projektują nieco inaczej. W ostatnim czasie bardzo popularny jest tort metaliczny. Swoim wyglądem przypomina czysty metal, który doskonale odbija światło. Bardzo wiele popularnych gwiazd decyduje się na malowany tort, który posiada liczne zdobienia w formie namalowanych obrazów lub też tort ombre. Popularny jest także tort weselny geometryczny.

Warto pamiętać, iż jednym z najważniejszych szczegółów, na który powinniśmy zwrócić uwagę na naszym weselu jest tort weselny. To właśnie on nadaje charakter naszej uroczystości i jeżeli chcemy naśladować największe gwiazdy, powinien być on wykonany z rozmachem. Dzięki temu każdy gość na długo zapamięta to wydarzenie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij