Czy seks oralny jest ważny?

Seks oralny jest dzisiaj bardzo ważnym elementem udanego stosunku płciowego. Mężczyźni bardzo go potrzebują, ponieważ jest to jedna z bardziej intymnych czynności, gdzie pan obdarza kobietę pełnym zaufaniem, a jednocześnie może kontrolować szybkość pieszczot.

Seks oralny może być idealnym początkiem miłosnych przeżyć, ponieważ to jedna z lepszych rzeczy, która może dzisiaj spotkać prawdziwego mężczyznę. Oczywiście wszystko musi odbyć się właściwie, dlatego kobieta powinna przygotować się do takich czynności.

Najważniejszy podczas seksu oralnego jest zawsze komfort. Ten rodzaj stosunku z mężczyzną jest dość męczący, dlatego ciało kobiety musi być ułożone tak, aby górna część ciała, jak i ramiona mogły się swobodnie poruszać. To kobieta ustala głębokość oraz tempo oralnych pieszczot, a mężczyzna jedynie nadzoruje to i jednocześnie daje się ponieść całkowitemu uniesieniu.

Ważne uwagi

Przy pieszczotach oralnych zalecana jest ostrożność. Jeśli kobieta decyduje się, na taki rodzaj przyjemności powinna robić to ze swoim partnerem, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na choroby przenoszone drogą płciową.

Zanim kobieta przejdzie do samej czynności, wymagana jest gra wstępna. Delikatne pocałunki w szyję, usta, po czym delikatne kierowanie się w dół sprawiają, że mężczyzna czuje się bardziej rozpalony i gotowy do działania.

Kobieta po zakończeniu rozgrzewania mężczyzny powinna rozpiąć jego spodnie i chwycić członek nie przerywając całowania innych miejsc na ciele. Następnie kobieta powinna zdjąć ubrania mężczyzny i delikatnie ściągnąć bieliznę swojego faceta w taki sposób, aby główka członka wyraźnie wystawała.

Po tej czynności wystarczy jedynie nakierować penis na usta i delikatnie drażnić po to, aby uzyskał on odpowiednią twardość, dopiero po uzyskaniu wzwodu bieliznę należy zdjąć całkowicie. W przypadku seksu oralnego pośpiech jest niewskazany.

Wszystkie ruchy należy wykonywać powoli, dokładając do członka język, delikatnie muskając w dół i górę. Gdy mężczyzna jest rozpalony całkowicie, to kobieta powinna wziąć całą główkę penisa do buzi i delikatnie ssać, a nawet co jakiś czas pozwolić jej wyskoczyć z ust, co będzie dobrą stymulacją doprowadzającą do naprężenia penisa.

Gdy kobieta poczuje się bardziej komfortowo, wtedy może włożyć całego penisa do ust, ale najpierw lepiej wykonywać płytsze i delikatniejsze ruchy, a dopiero później te głębsze, które są podstawą seksu oralnego.

Bez gryzienia

Kobieta zabawiająca się penisem swojego partnera musi być bardzo ostrożna. Jeśli panie chcą zapewnić mężczyźnie większe wrażenia, to mogą zdecydować się na lekkie podgryzanie główki członka zębami, ale do tego wymagana jest duża wprawa i precyzja, ponieważ może to się skończyć ugryzieniem.

Podczas seksu oralnego ważna jest stymulacja nie tylko samego członka, ale i jąder, a także pośladków. Odpowiednio zastosowany seks oralny jest niczym innym, jak wstępem do pełnego stosunku. Lepsze ukrwienie penisa pozwala na dogłębniejszą penetrację pochwy kobiety, co pozwala na jej dokładniejszą stymulację.

Ważna przyjemność

Trzeba przyznać, że nie każda kobieta lubi seks oralny. Bardzo wiele pań boi się, ponieważ nieumiejętne zabawy oralne mogą być przyczyną zachorowania na raka krtani lub przełyku. Należy pamiętać, że odpowiednie przygotowanie, jak i ostrożność są w stanie zminimalizować takie zagrożenie do zera.

Nie należy więc rezygnować z przyjemności oralnych, zwłaszcza że mężczyźni traktują tego typu pieszczoty, jako początek dobrej zabawy w sypialni. Podsumowując, seks oralny jest bardzo ważnym elementem obcowania płciowego i warto to robić, ponieważ zwiększa to zadowolenie z pełnego stosunku.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij