Sex bez penetracji – jak najlepiej uprawiać?

W ostatnim czasie do zbliżeń dochodzi pomiędzy coraz to młodszymi osobami. Coraz więcej nastolatków ma już za sobą pierwsze kontakty seksualne. Sex przestał być tematem tabu i stał się czymś zupełnie normalnym. Jednak w bardzo wielu przypadkach ludzie obawiają się potomstwa. Zatem w jaki sposób możemy się kochać, aby uniknąć konsekwencji?

Sex i związki, a potomstwo

Seks dla wielu osób jest bardzo ważny. To właśnie ta namiętność oraz częste zbliżenia pomiędzy partnerami sprawiają, iż związek jest udany. Nie możemy zapominać o tym, iż nie jest to tylko sprawa fizyczna. Seks także wpływa pozytywnie na nasze emocje, dlatego jeżeli jesteśmy w związku nie powinniśmy o nim zapominać.

Jednak dla wielu osób, które lubią seks sprawia on pewien problem. Wiele par jeszcze nie chce mieć potomstwa, a jak powszechnie wiadomo nie ma 100% metod antykoncepcji. Z tego powodu warto skorzystać z innych metod. Zatem w jaki sposób możemy się kochać?

Coraz bardziej popularny seks bez penetracji

Przede wszystkim warto pamiętać, iż istnieje wiele metod seksu, które możemy wykonać bez penetracji. Tym samym nie ma obawy, iż nasza partnerka zajdzie w niechcianą ciążę. Przede wszystkim warto urozmaicić seks w swoim związku i zdecydować się na miłość francuską. Jest to oralne zaspokajanie potrzeb swojego partnera.

Miłość francuska jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko w przypadkach, gdy nie chcemy mieć potomstwa. Warto pamiętać, iż może to stanowić doskonałe wprowadzenie do pieszczot. Przykładowo bardzo wiele kobiet ma problem z orgazmem. Niestety często osiągnięcie orgazmu dla kobiety jest zdecydowanie cięższe niż dla mężczyzny i trwa dłużej.

sex-bez-penetracji-jak-najlepiej-uprawiac

Z tego powodu decydując się na uprawianie z naszą kobietą miłości francuskiej możemy zapewnić jej więcej przyjemności niż w przypadku zwykłego seksu z penetracją. Jeżeli nie mamy w tym temacie jeszcze doświadczenia, warto popytać partnerkę w jaki sposób najbardziej chciałaby się kochać bez penetracji.

Namiętność bardzo ważna w każdym związku

Jak już wcześniej wspomniano, namiętność w każdym związku jest bardzo ważna. Bez niej często zdarza się, iż dochodzi do wielu zdrad, a także małżeństwo lub związek rozpadają się. Jeżeli odkryliśmy w ostatnim czasie, iż w naszej sypialni zaczyna pojawiać się rutyna, powinniśmy wprowadzić kilka nowych gadżetów.

sex-bez-penetracji-jak-najlepiej-uprawiac

Jak już wcześniej wspomniano, seks bez penetracji jest bardzo korzystny. Tego typu pieszczoty możemy urozmaicić wieloma erotycznymi gadżetami, takimi jak między innymi wibrator dla kobiety lub też specjalna wibrująca nakładka dla mężczyzny. Z pewnością dzięki temu nasze zbliżenia nie staną się rutyną, a także będziemy mogli uprawiać miłość bez zbliżenia, co może zapobiec ewentualnej niechcianej ciąży.

Wiele par decyduje się także na tak zwany peeting. Jest to określenie stosunku seksualnego, który może odbywać się między innymi przykładowo pomiędzy piersiami kobiety lub też stymulując ręką członka.

Seks jest bardzo ważny w każdym związku. To własnie dzięki zbliżeniom możemy lepiej poznać naszego partnera nie tylko od strony fizycznej, ale także kochając się możemy mu zaufać. Zaufanie w każdym związku jest bardzo ważne.

Istotna jest także intymność, ponieważ takiej relacji nie nawiążemy z naszą rodziną lub też ze znajomymi. Powinniśmy o tym szczególnie pamiętać jeżeli chcemy, aby nasz związek był udany. Obecnie istnieje wiele technik dzięki którym nie musimy odbywać zbliżenia bezpośrednio. Możemy przykładowo kochać się bez penetracji, co jest dla nas bezpieczne, jeżeli nie chcemy mieć potomstwa.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij