Durex Play – przyjemność w pojedynkę lub z partnerem

Durex Play – przyjemność w pojedynkę lub z partnerem

Gadżety erotyczne często bywają tematem tabu. Pruderyjne wychowanie, czy społeczność, w której się żyje wpływają również na postrzeganie intymnej części życia. Stąd dla niektórych sięganie po elektroniczne wspomagacze osiągnięcia orgazmu jest nie do przyjęcia, a przecież wibrator znany jest nie od dziś, a jego działanie doceniały kobiety już od lat 50-tych XX wieku.

Historia wibratora – jak to się zaczęło…

Pierwsze prototypy wibratorów, jeszcze bez silniczków czy baterii były wykonane z rozmaitych materiałów. W chińskim cesarstwie była nim kość słoniowa, a w Starożytnej Grecji, specjalnie garbowana skóra. Początkiem historii wibratora była dość specyficzna jednostka chorobowa w XIX wieku, którą lekarze nazywali histerią. Rozdrażnienie, bóle i zawroty głowy spowodowane były niezaspokojeniem fizycznych żądz. W związku z tym na początku XX wieku powstawały pierwsze urządzenia stymulujące posiadające silniczek. Podobna do dzisiejszej forma wibratora powstała w latach 50-tych XX wieku, a więc w czasach rock and rolla. Zanim jednak do tego doszło ową „histerię”w XIX wieku niejednokrotnie lekarze leczyli za pomocą masaży wodnych okolic intymnych, a także innego rodzaju stymulacji.    

Dlaczego zaspokajanie swoich intymnych potrzeb jest ważne?

Zostało naukowo udowodnione, że frustracja w sferze intymnej przenosi się na codzienne funkcjonowanie. Stąd rozdrażnienie kobiet nie zawsze wynika z zespołu napięcia przedmiesiączkowego, ale czasem seksualnego. Nagromadzone emocje, którym nie można dać upustu kumulują się, co nie jest korzystne dla zdrowia. Rezygnacja z intymnych kontaktów u kobiet może prowadzić do infekcji szyjki macicy, a także zapalenia układu moczowego czy według niektórych naukowców nawet zapobiegania cukrzycy typu drugiego. Można więc powiedzieć, że wibrator może być gadżetem prozdrowotnym. Warto wybierać takie, które oferują rozległą intensyfikację doznań, od najsłabszych do najbardziej intensywnych. Taki jest np. Durex Play.    

Jak wykorzystać Durex Play? – jeden gadżet, a tak wiele możliwości

Durex Play może być doskonałym wyborem dla samotnych kobiet, jak i dla par, które chcą urozmaicić swoje życie intymne. Wiele kobiet ma problem z osiągnięciem orgazmu. Seksuolodzy polecają im korzystanie z wibratorów, w celu lepszego poznania własnych intymnych pragnień. Dzięki nauczeniu się swoich reakcji mogą bowiem wprowadzić później swoją wiedzę do interakcji z partnerem. Korzystanie z wibratora może być również jednym ze sposobów na rozbudzenie pożądania, czyli grę wstępną. Dzięki wielu poziomom natężenia wibracji można je wielokrotnie zmieniać w zależności od nastroju i potrzeb, a także po to by znaleźć optymalne tempo doprowadzania do kulminacyjnego punktu symulacji intymnego zbliżenia. Przed użyciem wibratora można użyć żelu intymnego, który potęguje efekt orgazmu. To rozwiązanie dla kobiet, które chcą na nowo odnaleźć przyjemność z seksu, gdyż ich libido zmniejszyło się np. po urodzeniu dziecka.  Ponieważ urządzenie jest wodoodporne daje to jeszcze większe możliwości wykorzystania zarówno w przypadku zaspokajania potrzeb w parze, jak i w pojedynkę.

Gadżetów erotycznych, takich jak wibrator nie należy unikać. Nawet jeśli kobieta jest zadowolona ze swojego życia erotycznego, a chce wprowadzić do niego nieco urozmaicenia, to wibrator może okazać się trafionym wyborem. Warto zadbać o odpowiednią temperaturę w związku i odnaleźć na nowo pożądanie. Urozmaicenie w postaci wibratora może zadziałać naprawdę korzystnie i otworzyć nowe horyzonty dla intymnych zbliżeń.              

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij