Seks- jak przestać się go wstydzić i pozytywnie zaskoczyć partnera?

Seks jest niezwykle ważnym elementem w życiu każdego człowieka, jednak dla niektórych osób nadal jest on sferą wstydliwą, a także tematem tabu. Coraz częściej prowadzi się otwarte rozmowy o seksie, a także interesuje gadżetami łóżkowymi. Jest to znak, że z roku na rok nabieramy większej świadomości tego, jak ważna jest nasza seksualność. Przestając się wstydzić seksu, można zacząć czerpać z niego wiele radości i satysfakcji, a także pozytywnie zaskoczyć partnera w łóżku.

Jak przestać wstydzić się seksu? Zacznij o nim rozmawiać

Zazwyczaj to kobiety wstydzą się seksu i nie przejawiają skłonności do rozmów o nim. Panowie z reguły bez skrępowania i otwarcie poruszają tematy łóżkowe. Kobiety więc często unikają tego tematu i wstydzą się użycia samego słowa ,,seks’’ w konwersacji. Może być to spowodowane tym, że przedstawicielki płci pięknej nie widzą korzyści, jakie płyną z otwartej rozmowy o pożyciu.

Rozmowa jest momentem, który daje okazję na podzielenie się z partnerem fantazjami łóżkowymi. Podczas niej można zaproponować spróbowanie nowej pozycji lub skorzystanie z zabawek erotycznych dostępnych w sex shopie Veneria.pl, a także podpowiedzieć drugiej osobie, jakie zachowania podczas seksu niekoniecznie działają. Rozmowa jest więc pierwszym krokiem do przełamania bariery i doprecyzowania swoich oczekiwań. Poprawi ona pewność siebie. 

Wstydzisz się seksu? Pozbądź się myśli o swoich kompleksach

Mały biust, szeroka pupa oraz widoczne boczki? Nie należy się tym zamartwiać! Idealna figura wcale nie jest kluczem do świata zadowolenia z seksu. Większość kompleksów tak naprawdę tkwi jedynie w głowie, a myślenie o nich sprawia, że wstydzimy się seksu i nie czerpiemy z niego wystarczającej przyjemności. Idealnie pasująca seksowna bielizna może okazać się złotym środkiem, który sprawi, że seks nie będzie już wstydliwy, a partner będzie pozytywnie zaskoczony. Odpowiednio dobrana bielizna wyeksponuje mocne strony ciała, zamaskuje jego niedoskonałości, a także pobudzi wyobraźnię partnera. 

Szalone przebieranki dzięki którym nabierzesz pewności siebie i zaskoczysz partnera

Odegranie ról w sypialni przyczyni się do zwiększenia pewności siebie, a także pozytywnie zaskoczy partnera. Mężczyźni często fantazjują o przebierankach łóżkowych, a dołączenie do tego gadżetów, jakimi są kajdanki, sztuczne penisy czy pejcze, pobudzi zmysły, wyobraźnię i pożądanie każdego mężczyzny i kobiety. Czasem wystarczy związać jedynie ręce, by poczuć się jak w scenie z filmu ,, 50 twarzy Greya”. 

Wykaż się inicjatywą, to z pewnością zaskoczy partnera 

Niektóre kobiety niestety nigdy lub bardzo rzadko inicjują zbliżenia. Pomimo tego, że świadomość seksualna rośnie, to wiele osób w dalszym ciągu twierdzi, że rozpoczęcie aktu jest rolą mężczyzny. Wcale nie! Pokaż mu, że nie wstydzisz się zainicjować zbliżenia. Co prawda panowie lubią dominować w łóżku, ale z pewnością ruch kobiety pozytywnie zaskoczy każdego mężczyznę. Zapal zmysłowe świece do masażu, stymuluj partnerkę przy uzyciu https://veneria.pl/29-sztuczne-penisy-i-dilda  i działaj! Kiedy zobaczysz, jak bardzo działa to na Twojego faceta, raz na zawsze pozbędziesz się resztek kompleksów oraz przestaniesz się całkowicie wstydzić seksu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij