Jak zrobić chłopakowi dobrze?

Facet też człowiek i tak jak kobiety lubi, kiedy robi mu się dobrze. A zresztą, czy znajdzie się chociaż jedna osoba, która nie lubi być rozpieszczana? Dlatego dzisiaj zastanowimy się jak zadbać o naszych kochanych mężczyzn i pokazać, że jesteśmy im oddane. Będzie pikantnie i słodko – zaczynamy!

Dbaj o mężczyznę

Nie mówimy tu o matkowaniu, niańczeniu czy usługiwaniu. Czasy, w których kobieta powinna być na każde zawołanie dawno minęły. Dbanie to coś więcej. Przyniesienie śniadania do łóżka, zapytanie jak minął dzień, podziękowanie za odebranie z dworca kolejowego. To małe i niekiedy oczywiste sprawy, a naprawdę potrafią poprawić samopoczucie.

Rozmawiaj z nim

Rozmowa o wszystkim, o sprawach błahych, bieżących i większej wagi. Nie narzekajmy, że ukochany nas nie rozumie, skoro nie postarałyśmy się o jasny przekaz naszych intencji. Człowiek nie jest otwartą księgą z gotowym spisem treści, gdzie możemy sprawdzić, jak co działa. A tym bardziej, jak naprawić, kiedy się zepsuje. Dlatego rozmawiaj szczególnie o tym, co Cię męczy. To na pewno nie będzie prosta i przyjemna rozmowa, ale pozwoli na dotarcie się między sobą. Bądź pewna – jeżeli pozwolisz swojemu facetowi na wykazanie się, to stanie na głowie, żeby to zrobić. Jednocześnie prosta rozmowa to wyraz troski i zainteresowania, którą warto okazać ukochanemu.

Pokaż, że jesteś jego

Załóż ładną sukienkę, zrób makijaż, uczesz się ładnie – tak po prostu i bez okazji. Kiedy zapyta o okazję powiedz wprost, że wystroiłaś się dla niego. Ty poczujesz się atrakcyjna, a on poczuje się doceniony. Robiąc kolację przy winie i świecach, możesz pokusić się o krótką mini i pończochy. Niech mężczyzna zobaczy, że to jego uwielbiasz i jego uwodzisz.

Nie wstydź się mężczyzny

Jednym z największych bolączek kobiet jest wstyd. Wstydzimy się swoich oczekiwań i potrzeb, o których nie chcemy rozmawiać nawet z najbliższymi. Nie mówimy o tym, czego pragniemy w łóżku, nie chcemy kochać się przy zapalonym świetle, nie chcemy pokazywać naszego cellulitu i dodatkowych centymetrów w talii. Zapominamy o tym, że mężczyzna decydując się na związek, akceptuje kobietę taką, jaka jest. Partner to osoba, z którą współpracujemy. Skoro nie mówimy tej osobie o naszych oczekiwaniach, to jak partnerstwo ma przebiegać pomyślnie?

Chwal i doceniaj

Każda osoba, w tym również Twój ukochany mężczyzna potrzebuje czasem podbudowania nie tyle ego, co po prostu wiary we własne siły. Każdemu zdarzają się gorsze okresy w życiu, a wtedy tym bardziej trzeba umieć docenić drugiego człowieka. Ponownie nie wspominamy o matkowaniu i chwaleniu za opuszczenie deski toaletowej, lecz o prostych czynnościach – przygotowania świetnego obiadu, umycia wspólnego auta czy znalezieniu kameralnej kawiarni. Wystarczy pokazać, że jesteśmy dumne z tego, że właśnie z tym mężczyzną możemy wieść swoje życie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij