Facet też człowiek i tak jak kobiety lubi, kiedy robi mu się dobrze. A zresztą, czy znajdzie się chociaż jedna osoba, która nie lubi być rozpieszczana? Dlatego dzisiaj zastanowimy się jak zadbać o naszych kochanych mężczyzn i pokazać, że jesteśmy im oddane. Będzie pikantnie i słodko – zaczynamy!

Dbaj o mężczyznę

Nie mówimy tu o matkowaniu, niańczeniu czy usługiwaniu. Czasy, w których kobieta powinna być na każde zawołanie dawno minęły. Dbanie to coś więcej. Przyniesienie śniadania do łóżka, zapytanie jak minął dzień, podziękowanie za odebranie z dworca kolejowego. To małe i niekiedy oczywiste sprawy, a naprawdę potrafią poprawić samopoczucie.

Rozmawiaj z nim

Rozmowa o wszystkim, o sprawach błahych, bieżących i większej wagi. Nie narzekajmy, że ukochany nas nie rozumie, skoro nie postarałyśmy się o jasny przekaz naszych intencji. Człowiek nie jest otwartą księgą z gotowym spisem treści, gdzie możemy sprawdzić, jak co działa. A tym bardziej, jak naprawić, kiedy się zepsuje. Dlatego rozmawiaj szczególnie o tym, co Cię męczy. To na pewno nie będzie prosta i przyjemna rozmowa, ale pozwoli na dotarcie się między sobą. Bądź pewna – jeżeli pozwolisz swojemu facetowi na wykazanie się, to stanie na głowie, żeby to zrobić. Jednocześnie prosta rozmowa to wyraz troski i zainteresowania, którą warto okazać ukochanemu.

Pokaż, że jesteś jego

Załóż ładną sukienkę, zrób makijaż, uczesz się ładnie – tak po prostu i bez okazji. Kiedy zapyta o okazję powiedz wprost, że wystroiłaś się dla niego. Ty poczujesz się atrakcyjna, a on poczuje się doceniony. Robiąc kolację przy winie i świecach, możesz pokusić się o krótką mini i pończochy. Niech mężczyzna zobaczy, że to jego uwielbiasz i jego uwodzisz.

Nie wstydź się mężczyzny

Jednym z największych bolączek kobiet jest wstyd. Wstydzimy się swoich oczekiwań i potrzeb, o których nie chcemy rozmawiać nawet z najbliższymi. Nie mówimy o tym, czego pragniemy w łóżku, nie chcemy kochać się przy zapalonym świetle, nie chcemy pokazywać naszego cellulitu i dodatkowych centymetrów w talii. Zapominamy o tym, że mężczyzna decydując się na związek, akceptuje kobietę taką, jaka jest. Partner to osoba, z którą współpracujemy. Skoro nie mówimy tej osobie o naszych oczekiwaniach, to jak partnerstwo ma przebiegać pomyślnie?

Chwal i doceniaj

Każda osoba, w tym również Twój ukochany mężczyzna potrzebuje czasem podbudowania nie tyle ego, co po prostu wiary we własne siły. Każdemu zdarzają się gorsze okresy w życiu, a wtedy tym bardziej trzeba umieć docenić drugiego człowieka. Ponownie nie wspominamy o matkowaniu i chwaleniu za opuszczenie deski toaletowej, lecz o prostych czynnościach – przygotowania świetnego obiadu, umycia wspólnego auta czy znalezieniu kameralnej kawiarni. Wystarczy pokazać, że jesteśmy dumne z tego, że właśnie z tym mężczyzną możemy wieść swoje życie.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ