Kupujemy torbę dla naszego mężczyzny

Zakup torby dla mężczyzny, na pierwszy rzut oka wydaje się czymś niemożliwym. Przecież facet wie, czego potrzebuje, więc sobie to kupi. Torby i torebki, to raczej domena kobiet… Tymczasem takie stwierdzenie to błąd. Przecież torba męska, to bardzo często doskonały pomysł na prezent dla naszego mężczyzny.

Kupujemy torbę dla naszego mężczyzny – o czym pamiętać?

Zanim zakupimy odpowiednią torbę dla naszego faceta, musimy wiedzieć czego on od niej będzie oczekiwał. Nie możemy przecież kupić mu czegoś, co mu się w ogóle nie przyda. W przeciwnym razie, nasz z trudem wybrany prezent, będzie sobie leżał na półce przez najbliższe dziesięć lat…

A co, jeśli nie chcemy psuć niespodzianki? W większości przypadków, taka torba ma być przecież niespodzianką. Jeśli jesteśmy w takiej – przyznajmy – dość trudnej sytuacji, warto kierować się swoją kobiecą intuicją.

1. Wybierzmy torbę wytrzymałą.

Wytrzymałość, to podstawowa cecha, którą powinna charakteryzować się torba męska. W przypadku kobiet, nie ma takiego problemu. Zwykle nie noszą one większych ciężarów i na co dzień nie mają styczności z trudnymi warunkami otoczenia (np. w pracy).

Torby męskie, które chcemy kupić naszym mężczyznom, powinny być nie tylko wytrzymałe i odporne na oddziaływania fizyczne, ale przede wszystkim – na wilgoć. Musimy uwzględnić fakt, że nasz facet zabierze taką właśnie torbę do swojej pracy. Co, jeśli po drodze będzie padał deszcz?

A co z odpornością na przetarcia? Przecież dobrej jakości torba męska na ramię, nie może tak bez niczego się rozerwać, dopiero po kilku tygodniach użytkowania. Szczególnie, jeśli nasz ukochany mężczyzna zabiera swoją torbę wszędzie – na ryby, do pracy bądź na wakacje.

2. Kolorystyka też jest ważna!

Tak, kolorystyka w przypadku toreb męskich ma szczególne znaczenie. Szczególnie wtedy, gdy jej… nie ma. Dlaczego? Torby męskie, nie powinny być aż nadto kolorowe. Mnogość barw, raczej nie przystoi facetom, którzy preferują ciemniejsze i bardziej stonowane odcienie.

Kolorowe torby dla mężczyzn, mogą oczywiście się pojawić, ale jeśli są one przeznaczone do z góry określonych zadań. Przykład? Najlepiej w roli męskiej torby, idealnej wręcz na wypady na ryby, spełni się torba w zielonej kolorystyce. Jeśli jednak zabierzemy ją do pracy, możemy wzbudzić co najmniej zdziwienie…

Jeśli kupujemy torbę dla naszego mężczyzny, to musimy też uwzględnić to, że powinna być ona pozbawiona nadmiaru zdobień. Wprawdzie dla większości kobiet to oczywiste, ale… zawsze może znaleźć się ktoś, kto będzie chciał swojemu facetowi kupić torbę w paski, prążki, bądź jakiekolwiek inne wzorki. W przypadku męskich toreb nie ma to zwyczajnie sensu.

3. Funkcjonalność to podstawa!

Podstawową cechą, jaką powinny posiadać torby męskie, jest funkcjonalność i uniwersalność. Te dwie cechy, są szczególnie istotne z punktu widzenia mężczyzny. Jeśli więc chcemy, by nasz prezent – torba, przypadły mu do gustu, koniecznie wybierzmy torbę funkcjonalną.

Ale na czym ta funkcjonalność polega? Otóż na tym, że daną torbę można dowolnie modyfikować, w zależności od tego, czego się od niej aktualnie wymaga. Jeśli np potrzebujemy wygodnej i stylowej torby do pracy, przyda się nam torba w formie nesesera. Jeśli jednak, będziemy zmuszeni zapakować do niej nieco więcej rzeczy, pasek do torby również się przyda.

Funkcjonalność, to nie tylko uniwersalizm i możliwość zmieniania zastosowań torby do aktualnych zapotrzebowań. Funkcjonalność, to również dużą liczba różnych schowków, do których zawsze możemy schować nasze narzędzia, przybory itd. Ponadto, funkcjonalna torba męska, powinna gwarantować szybki dostęp do tego schowka. W przeciwnym razie, nie ma mowy o funkcjonalności.

4. Ochrona, czyli to co każdy facet lubi najbardziej.

Jeśli planujemy zakup torby dla mężczyzny, koniecznie wybierzmy produkt, który zapewni 100-procentową ochronę przechowywanych w nim artykułów. W przeciwnym razie, przenoszone dokumenty bądź jakiekolwiek inne rzeczy, mogą bardzo szybko ulec uszkodzeniu, zalaniu itd.

Idealna torba męska, powinna być również wykonana ze sztywnego materiału, który zapewni 100-procentową ochronę wnętrza, nawet w przypadku silnych uderzeń zewnętrznych. Nietrudno zaczepić torbą o coś sztywnego i twardego. Ważne jest, by odpowiednio chronić jej wnętrze i to na tyle skutecznie, by po kilku tygodniach nie okazało się, że nasza torba męska jest uszkodzona.

5. Kilka słów podsumowania

Drogie Panie, zakup prezentu dla mężczyzny tylko na pierwszy rzut oka jest zadaniem prostym. Oczywiście, raczej nie zruga on Was za nietrafiony prezent. Po co jednak kupować torbę, która za kilka tygodni ulegnie zniszczeniu, bądź nie gwarantuje 100 procentowej ochrony swojej zawartości?

Zakup prezentu – torby, jest zadaniem godnym poważnego przemyślenia. Jeśli więc planujemy taki zakup, musimy pamiętać o kilku powyższych zasadach. Przecież wszystkie chcemy dobra naszych kochanych mężczyzn. Prawda?

Czy macie już wybraną dla Waszych facetów torbę męską? A może dopiero szukacie?

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij