Każdy kolor włosów jest piękny i tego warto się trzymać. Choć jeżeli tylko mamy na to ochotę, to zawsze można go zmienić. W końcu kobieta zmienną jest i o tym warto pamiętać. Jednocześnie warto też eksperymentować z fryzurami. Jeżeli jesteście ciekawe „co w trawie piszczy”, to koniecznie przeczytajcie nasz krótki poradnik na temat najmodniejszych fryzur.

Czas na totalną zmianę

Skoro jest już wiosna, to czas najwyższy pomyśleć o totalnej metamorfozie fryzury. W końcu porzucamy czapki i możemy zaprezentować swoje fryzury. Gorzej jeżeli nasze włosy mają „bad hair day”, który można odnieść wrażenie, że trwa zdecydowanie dłużej niż tylko jeden dzień. W takiej sytuacji wystarczy tylko odpowiednia pielęgnacja. Polecamy też botoks na włosy. Ale przejdźmy już do samej fryzury. W tym sezonie bardzo modne są m.in. długie włosy, a wiec jeżeli Wasze raczej są krótkie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby je przedłużyć i ewentualnie zagęścić. Najlepiej wybrać włosy rosyjskie, które prezentują się bardzo naturalnie i tak naprawdę nikt nie zauważy, że nosicie doczepy, ale jednocześnie każdy będzie zachwalał Wasze uczesanie. Po doczepieniu warto całą fryzurę subtelnie wycieniować, co nada jej lekkości i efekt „wow” gwarantowany.

A może blond włosy?

Czasami można zauważyć, że kobiety które mają naturalne włosy w kolorze brązowym rozjaśniają je, a z kolei naturalne blondynki lubią przyciemniać kolor – taka dygresja przyszła nam do głowy. Niezależnie czy należysz do pierwszej, czy drugiej grupy, polecamy Ci noszenie koloru, który ci się podoba. W tym sezonie bardzo modne ponownie stały się zimne blondy, które rzeczywiście pasują każdej kobiecie, jednak warto nosić je w przypadku długich włosów. Dzięki temu efekt jest jeszcze lepszy i przyciąga uwagę. I tutaj znowu pojawia się dylemat, co zrobić, jeżeli mamy krótkie włosy? Otóż zdecydować się na doczepy. Warto tutaj ponownie postawić na włosy rosyjskie – idealne dla blond girl, choć nie tylko. Dodatkowo polecamy Wam zrobienie kilku cienkich pasemek w lekkim kolorze różu, dzięki temu włosy będą pięknie mienić się w słońcu, a Wy będziecie prezentować się wprost obłędnie. Dodatkowo możecie jeszcze zdecydować się na grzywkę, oczywiście prostą, choć subtelnie wycieniowaną na końcówkach.

Włosy jak od linijki

Oczywiście w naszym zestawieniu nie może jeszcze zabraknąć fryzury, którą można określić mianem „od linijki”. Pewnie jesteście ciekawe co kryje się pod tym enigmatycznym stwierdzeniem, a może się już domyślacie. Już spieszymy z odpowiedzią. Otóż w tym sezonie znowu powrócił znany z lat 90-tych trend, aby nosić bardzo proste włosy. A więc muszą być bardzo równo ścięte, bez żadnego cieniowania. Warto postawić na długość w wersji do brody bądź końcówki szyi. Taka fryzura optycznie wysmukla twarz, zatem mogą się na nią zdecydować nawet panie narzekające na okrągłą twarz. Gwarantujemy, że będziecie świetnie się prezentować i tak samo czuć. Mamy dla Was tutaj ważną radę, koniecznie pamiętajcie o stosowaniu dobrych odżywek, gdyż częste prostowanie niestety znacznie osłabia włosy, a ponadto powoduje ich wysuszenie. Raz na tydzień należy jeszcze postawić na olejowanie. Dzięki temu będą miękkie i bardzo miłe w dotyku.

Coś kolorowego i idealnego dla każdego

Ostatni przedstawiony przez nas trend także bardzo nam się podoba, a jednocześnie możemy stwierdzić, że ten trend naprawdę odmładza. Otóż polecamy Wam kolorowe pasemka w delikatnych odcieniach. Na Wasz kolor włosów nakłada się różne kolory farby i rzeczywiście wasze włosy będą pięknie się mienić. Jeżeli nie jesteście jeszcze pewne tego trendu, to zawsze możecie pomalować włosy specjalną kredą. Bardzo modne są pasemka w kolorze różu czy fioletu, a także czerwieni i bardzo jasnego blondu, który jest niemal biały. Możecie zafarbować samą grzywkę. Taka fryzura ukaże Waszą drapieżną naturę.

Jeżeli ciągle nosisz jedno uczesanie i często narzekasz, jak nudną masz fryzurę, to koniecznie skorzystaj z naszych propozycji. Gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie. Oczywiście pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji włosów, dzięki temu będą się jeszcze lepiej prezentować.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ