rafting-w-zakopanem

Rafting w Zakopanem – przygoda z nutą adrenaliny

Rafting w Zakopanem – przygoda z nutą adrenaliny

Zakopane, jako miasto oferujące ogromną ilość atrakcji cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów. Barwna kultura, tradycje, cenne zabytki, charakterystyczny klimat, przemili górale, pocztówkowe krajobrazy – wypoczynek tam, to bajka!

Jeżeli tylko pogoda nam na to pozwoli powinniśmy przebywać na świeżym powietrzu i korzystać z różnych, umilających czas aktywności. Jedną z nich jest rafting Dunajcem.

Dlaczego warto zdecydować się na rafting?

Rafting, to nietuzinkowy sposób na poznanie czaru gór. Warto przekonać się, czy scenerie, jakie możemy obserwować z perspektywy pontonu są również piękne, jak je widziane z lądu. Płynąc zachwycimy się rzeką, szczytami Pienin, majestatycznymi skałami, soczystą zielenią lasów – chyba nikt nie ma wątpliwości, iż takie okoliczności sprzyjają relaksowi? Wyciszamy się, delektujemy krajobrazami, otoczenie działa na nas rewelacyjnie!

Rafting Dunajcem, to wyśmienita zabawa i przygoda, o której długo po powrocie do domu będziemy jeszcze wspominali z uśmiechem na twarzy. Poza tym, jest to również aktywność podnosząca poziom adrenaliny. Trudno, by było inaczej, kiedy pokonujemy przeszkody, mierząc się z siłami natury. Docierając do końca trasy czujemy dumę, że podołaliśmy, wykazaliśmy się i z chęcią rozmyślamy o kolejnej wyprawie.

Przełom Dunajca uznawany jest za jeden z najpiękniejszych przełomów na całym naszym kontynencie. To prawdziwa perełka, którą warto zobaczyć na własne oczy. Z miejscem wiążą się legendy, bo chociaż naukowcy wiedzą, jak powstało, górale nie do końca są przekonani do ich teorii. Uważają, że ujście Dunajcowi wybił mieczem Chrobry lub iż za ten cud powinniśmy być wdzięczni rycerzowi Ferkowiczowi. W historiach często pojawia się także postać słynnego Janosika. Nie wiemy komu zaufać w tej kwestii – naukowcom, czy góralom, ale fakt, że miejsce jest tajemnicze wzbudza jeszcze większą ciekawość. 

Solidny organizator raftingu? Tak, istnieje!

Chcąc skorzystać z atrakcji, jaką jest rafting warto wejść na stronę organizatora tej aktywności – https://www.rafting.pl. Firma ma duże doświadczenie i nastawiona jest na wysoką jakość usług. To, co wyróżnia ją na tle pozostałych, to m.in. fakt, że proponuje autorskie programy – po raftingu możemy wybrać się na wycieczkę rowerową lub pojeździć na quadzie. Wielbiciele góralskich biesiad także znajdą opcję dla siebie. W jednym miejscu rezerwujemy wybrane atrakcje i o nic nie musimy się martwić. Profesjonaliści zadbają o to, byśmy przeżyli ekstra przygodę i opuszczali Zakopane w znakomitych humorach.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij