Zatrzymaj czas dzięki MonaLisa Touch, innowacyjnemu zabiegowi ginekologi estetycznej

Szybki pęd życia, ciągły stres i nerwy, a także stawianie potrzeb innych ponad własne sprawia, że kobiety coraz częściej zapominają o własnych pragnieniach, odkładając je „na później”. Natomiast owo “później” nadchodzi zazwyczaj wówczas, gdy dolegliwości doskwierają na tyle, że utrudniają codzienne funkcjonowanie – zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym. Na szczęście kobiety o intymnych dolegliwościach coraz częściej mówią otwarcie, a takie schorzenia jak nietrzymanie moczu czy luźność pochwy nie stanowią już tematu tabu. Z tego też względu panie coraz chętniej wybierają zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – jednym z nich jest MonaLisa Touch, który pozwala walczyć z suchością pochwy, jej nieelastycznością i ogólnym niesatysfakcjonującym wyglądem spowodowanym upływającym czasem.

Na czym polega zabieg MonaLisa Touch?

W dużym skrócie to lifting pochwy. Polega na jej odmłodzeniu, obkurczeniu i zwężeniu za pomocą lasera i to w sposób nieinwazyjny. Dlaczego? Bo laser jest jedynie narzędziem, które ma doprowadzić do stymulacji komórki organizmu. Wprowadzony do ciała pacjentki, a konkretnie do pochwy, ogrzewa jej ścianki. Prowadzi to do pobudzenia włókien kolagenowych, które ukryte są w jej ściankach. Ogrzane zaczynają pracować ze wzmożoną siłą – kurczą się, a co za tym idzie obkurczają całą pochwę. Właśnie dlatego zwykło się mówić, że zabieg MonaLisa Touch jest nieinwazyjny – nie wprowadza do organizmu żadnych obcych ciał ani substancji, a jedynie wspomaga naturalne procesy regeneracyjne, które w końcowym efekcie przynoszą spektakularne rezultaty. Mogą go stosować zarówno młode mamy, jak i dojrzałe kobiety w okresie menopauzy – podpowiadają specjaliści z Kliniki Medycyny Estetycznej Sthetic.

Młoda mama, szczęśliwa kobieta

Po raz pierwszy zmiany w ciele są odczuwane przez dziewczynę w okresie dojrzewania, po raz kolejny – w szczególnym okresie jej życia, a więc w ciąży. Jej następstwem jest poród, który jest ogromnym sprawdzianem wytrzymałości nie tylko przyszłej mamy, ale także jej organizmu. Zachodzące zmiany na stałe odzwierciedlają się na ciele, w szczególności w miejscach intymnych. Pochwa, zwłaszcza jeśli kobieta rodzi siłami natury po raz pierwszy, rozciąga się do swoich maksymalnych możliwości i nie zawsze po zakończeniu okresu rekonwalescencji wraca do naturalnego kształtu. W efekcie młoda mama zaczyna odczuwać dolegliwości, których wcześniej nie miała. Rozluźnienie pochwy jest objawem, który doskwiera podczas zbliżeń z partnerem – spada wówczas satysfakcja i chęć do uprawiania seksu. Obkurczenie pochwy podczas zabiegu MonaLisa Touch rozwiązuje ten problem raz na zawsze.

Dojrzała wiekiem, młoda ciałem  

Tak jak każda zmarszczka jest oznaką starzenia się cery, tak utrata elastyczności jest objawem upływającego czasu odznaczającego się także na narządach intymnych. Starzeje się całe ciało, bez wyjątku. Skoro zatem dbasz o skórę twarzy, stosując krem przeciwzmarszczkowy, dlaczego nie miałabyś zadbać o wygląd i stan okolic intymnych? Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, która daje kobietom szansę na poprawę nie tylko wyglądu, ale przede wszystkim jakości życia – w tym także seksualnego. A seksualność, zwłaszcza dla pań, ma znaczenie w każdym wieku. Im dojrzalsza kobieta, tym świadomiej patrzy na swoje ciało, jest pewna swoich pragnień i oczekiwań – trudno się zatem pogodzić z tym, że przez upływający czas trzeba rezygnować z tej przyjemności. Nie trzeba, wystarczy… cofnąć czas. Zabieg MonaLisa Touch pozwala walczyć z typowymi objawami menopauzy. Jedną z nich jest suchość pochwy – stymulacja włókien nie tylko kolagenowych, ale także glikolowych przywraca jej optymalne nawilżenie. W tym okresie może także pojawić się kłopot z trzymaniem moczu – i z tym problemem poradzi sobie zabieg MonaLisa Touch. Co niezwykle istotne dla pacjentek, leczenie nietrzymania moczu za pomocą lasera jest bezbolesne i nieinwazyjne!

Więcej informacji na temat przebiegu i efektów zabiegu MonaLista Touch oferuje Klinika Medycyny Estetycznej Sthetic: http://sthetic.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna/mona-lisa-touch/.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij