Jaką muzykę powinni mieć w repertuarze weselni dj-e?

Nie od dziś wiadomo, że w pierwszej kolejności ślub, a następnie zabawa weselna to najważniejsze wydarzenia w naszym życiu. W związku, że odbywają się w tym samym dniu chcemy, by dzień ten był najważniejszym dniem na świecie. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Przecież to właśnie te wydarzenia przeżywamy tylko jeden raz w życiu.

Arykuł powstał przy współpracy z portalem ślubnym Slubi

Organizacja wesela to nie „bułka z masłem”

Jest to nasz wielki dzień w związku z tym chcemy, by wszystko przebiegło bezproblemowo oraz odbyło się idealnie. Nie chcemy także, by coś nas niemiło zaskoczyło. Na niemiłe niespodzianki podczas ślubu jak i także następnie wesela nie ma po prostu absolutnie miejsca. Między innymi właśnie dlatego bardzo często Młode Pary decydują się na wynajęcie osoby, która organizuje nasz ślub.

Jednak jest to usługa kosztowna. Bardzo często także nie chcemy, by ktoś zajmować się za nas naszym ślubem i weselem, a chcemy o wszystko zadbać samodzielnie. Takowe podejście także bardzo się szanuje. Nie jest to tak zwane pójście na łatwiznę. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że organizacja całego ślubu jak i także samego wesela nie jest czymś łatwym.

Na co zwrócić szczególnie uwagę w organizacji wesela?

Na samym weselu bardzo duże znaczenie ma samo miejsce przyjęcia weselnego. Przytulne miejsce, z dużym ogrodem oraz pięknym wyglądem jest jak najbardziej pożądane przez każdą Młodą Parę. Obecnie bardzo modne jest organizowanie ślubu i wesela w plenerze, a nawet na plaży. To dopiero jest sceneria. Tak naprawdę niczego więcej nam nie trzeba.

Kolejny punkt, który jest także bardzo ważny to jedzenie. Jedzenie musi być bardzo smaczne. Ustalenie weselnego menu także nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Nie ma co się dziwić.

Każda Panna Młoda jak i także każdy Pan Młody chcą dogodzić tak naprawdę każdemu z gości. Jednak czy tak się da? Zdecydowanie tak się nie da. Mówi się nawet, że jeszcze się taki nie urodził co, by wszystkim dogodził. I z tym jak najbardziej się zgadzam.

Nie możemy myśleć w ten sposób, że ciocia Barbara nie lubi rosołu to nie zamawiamy rosołu, a zupę pomidorową. Przecież zupy pomidorowej z kolei mogą nie lubić kuzyni z mamy strony. Co jak co, ale powinniśmy ustalać menu pod samą Parę Młodą, ponieważ to jakby nie było ich święto.

Menu także powinno być dobrane pod okazję i odpowiednie właśnie na wesele. I tak dotarliśmy wspólnie do trzeciego najważniejszego punku imprezy. Tymże punktem jest nic innego jak muzyka.

Kto powinien zagrać na naszym weselu?

Zabawa na weselu zdecydowanie musi być przednia. Co do tego raczej nikt z nas nie ma żadnych wątpliwości. Nie wyobrażamy sobie jednak w większości, aby to Para Młoda miała dopilnować i prowadzić wszelką zabawę na swoim weselu.

Do tego wręcz stworzony jest wodzirej na wesele. Wodzirej na wesele to zdecydowanie osoba, która rozkręci każdą zabawę jak i także zachęci wszystkich gości (nawet tych najbardziej drętwych) do szalonej i ciekawej zabawy.

Jednak tak postąpi tylko dobry wodzirej na wesele. Tak naprawdę to nie ma nic lepszego jak wodzirej na wesele z polecenia. Oprócz wodzireja na weselu powinien znajdować się dj na wesele. Tak naprawdę wiele osób myli dj-a z wodzirejem.

W praktyce wygląda to tak, że wodzirej prowadzi zabawę, a dj puszcza muzykę i wybiera repertuar. I tutaj pojawia się pytanie: jaką muzykę powinni mieć w repertuarze weselni dj-e? Tak naprawdę odpowiedź brzmi każdą. Dj powinien mieć w swoim repertuarze zarówno stare i złote przeboje jak i także tak zwane hity na czasie.

Każdy repertuar tak naprawdę Para Młoda z dj-em jeszcze przed weselem powinna omówić i to w szczegółach. Co jak co, ale jest to przecież ich impreza. Alternatywą dla dj-a na wesele jest zespół muzyczny na wesele. Zespół muzyczny na weselu jest jakąś w pewnym sensie tradycją w naszym kraju. Jednak tak naprawdę wiele Młodych Par od tych tradycji odchodzi.

Dlaczego? Głownie słychać narzekania jeśli chodzi o to, że zespoły muzyczne bardzo często robią podczas samego wesela przerwę w graniu muzyki. Często niestety tak właśnie jest. Dlatego też każda Młoda Para wszelkie kwestie związane z muzyką jak i także z innymi sprawami organizacyjnymi powinna przemyśleć na spokojnie i we wspólnym porozumieniu. Gdy tak zrobimy to nasz ślub oraz wesele będzie jak z bajki.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij